Tsonga J-W. - Melzer J.
Cilic M. - Kamke T.
Paire B. - Bautista-Agut R.
Tsonga J-W. & Cilic M. & Bautista-Agut R. ::: 1,58 ::: Bet365 ::: 3/10

Forma Tsongi rośnie z meczu na mecz, warto przypomnieć, że rok temu doszedł na tym turnieju do półfinału. Nie bez powodu gra tutaj na maksimum swoich możliwości, w końcu jest ulubieńcem francuskiej publiczności. W pierwszej rundzie nie dał większych szans Vasselinowi. Melzer nie ma aż tak dobrego podania jakie ma Francuz, w pierwszej rundzie stracił set z Goffinem który popełnił 15 podwójnych błędów i zaserwował 10 asów. Co nie zmienia faktu, że Melzer ma już swoje lata i ostatnio dał świetny popis w dniu swoich urodzin podczas turnieju w Niemczech. Przegrał 6:1 6:1. H2H 3:1 na korzyść Francuza.
Tobias Kamke to zwykły przeciętniak z okolic setki rankingowej, sezon 2014 spalony. Jedynie za co go można pochwalić w tym roku to fakt, że urwał Nadalowi set na turnieju w Doha. To było na tyle. W pierwszym meczu pokonał zawodnika z okolic 200 rankingowej i to nie bez problemów, bo dwa sety wygrał dopiero w tie-brekach. Cilic to jednak klasa sama w sobie. Świetne podanie, w pierwszym meczu z Andujarem zaserwował aż 16 asów. Jedynie co mnie martwi to fakt, że w następnej rundzie prawdopodobnie będzie czekał Djokovic, więc w razie czego polecam kontrować na LIVE. H2H 1:0.
Jeżeli Hiszpan nie odstawi żadnych cyrków w meczu to powinien wygrać spokojnie ten mecz. W tym roku jest w wysokiej formie co nie raz potwierdził. W pierwszej rundzie zaliczył udane zwycięstwo bez straty seta, miał wysoki procent podania. Do tego dochodzi korzystne H2H 0:5 na korzyść Hiszpana! Paire ma gorącą głowę o czym każdy fan tenisa wie, nie ma po prostu cierpliwości do takich regularniejszych graczy. Dużo w tym sezonie nie grał, zaliczył sporo porażek jak i kreczów. Sportowo Bautista-Agut przeżywa Benoita umiejętnościami.

Wynik I: 6:2 6:3 6:4
Wynik II: 6:3 3:6 6:3 6:0
Wynik III: 4:6 (4)6:7 2:6