Strony


czwartek, 19 czerwca 2014

ATP Eastbourne & ATP Hertogenbosch

ATP Hertogenbosch:

Mahut N. - Bautista-Agut R.
Mahut N. ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 3/10

O Francuzie pisałem już wczoraj, jest świetny na trawie. Rok temu wygrał ten turniej. Podczas tego turnieju jak na razie zaliczył dwa pewne zwycięstwa. H2H 2:2. Bautista-Agut zagrał bardzo dziwny mecz z Ebdenem który dwa razy w setach wychodził na wysokie prowadzenie w gemach, ostatecznie przegrał mecz 0:2. Zresztą w tym roku jest bez formy bilans 4:15. Po takim kursie warto zaryzykować na Nicolasa.

Wynik: 3:6 6:4 3:6

Melzer J. - Verdasco F. 
Verdasco F. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:6, znają się jak stare "byki". Grali ze sobą już w 2005 roku, czyli dobre 9 lat temu. Większe szanse daje oczywiście leworęcznemu Hiszpanowi. Rok temu na Wimbledonie doszedł aż do ćwierćfinału gdzie o krok był od wyeliminowania triumfatora turnieju Andy Murraya. Ten turniej prawdopodobnie traktuje jako pierwsze przetarcie na trawie. H2H mówi nam wszystko, że Jurgen dość kiepsko radzi sobie z leworęcznym Verdasco, choć sam też gra lewą ręką.

Wynik: 7:6(3) (6)6:7 7:6(9)

ATP Eastbourne: 

Chardy J. - Lopez F. 
Lopez F. ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10


To powinien być dobry, ciekawy i zacięty mecz. Wątpię by w Eastbourne aż 4 Francuzów awansowało do półfinału, choć takiego scenariuszu nie można wykluczyć. Lopez ostatnio jest w świetnej formie co potwierdza wynikami. Chardy nieobliczalny, nie można go skreślać w tym meczu, ale uważam, że przegra. Karlovic w meczu z Francuzem był bez serwisu, a Berlocqu woli wolniejsze nawierzchnie. Tobias Kamke w meczu z Lopezem zagrał dobry mecz, Feliciano zaserwował 10 asów i był pewny przy swoim podaniu.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz