ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 14 czerwca 2014

ATP Halle & ATP Londyn

ATP Halle:

Nishikori K. - Federer R. 
Nishikori K. ::: 2,75 ::: Pinnacle ::: 1/10
Nishikori K. +2,5 gema ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 1/10
Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 1/10

H2H 2:1 na korzyść Japończyka więc po takim kursie warto spróbować zagrać na niego. Trochę szkoda, że w Madrycie w finale złapał kontuzje i później musiał szybko pożegnać się z French Open, bo jeżeli Kei dalej byłby w tak świetnej formie to na koniec sezonu niewykluczone, że znajdzie się w top 10. Na turnieju zaliczył jak na razie dwa pewne zwycięstwa.
Federer na trawie gra świetnie, ale on momentami na turnieju ma świetny mecz by w następnym zagrać bardzo kiepsko. W tym roku zagrał jedynie mecz z Sousą na trawiastej nawierzchni i warto dodać, że przegrał 1 seta. W kolejnej rundzie skreczował Lu co go może delikatnie wybić z rytmu meczowego przeciwko zmobilizowanemu Japończykowi.

Wynik: 3:6 (4)6:7

ATP Londyn:

Wawrinka S. - Dimitrov G. 
Wawrinka S. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:0, ale widać na turnieju, że "Stan" jednak traktuje ten turniej śmiertelnie poważnie. Pewne zwycięstwo nad Querreyem, nad Matosevicem. Kto wie, może Wawrinka szykuje jakieś solidne przetarcie przed Wimbledonem? Trudno powiedzieć.
Bułgar w 3 meczu miał wolne co go może wybić z rytmu turniejowego, ponieważ Dolgopolov oddał mecz walkoverem. We wcześniejszych meczach pozostawił wiele do życzenia, przynajmniej moim zdaniem. Grigor świetne akcje przeplata banalnymi błędami. Mecz prawdopodobnie będzie zacięty, ale jednoręczny backhand Wawrinki jest zdecydowanie lepszy niż Dimitrova.

Wynik: 2:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz