ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Wimbledon 2014

Sela D. - Kukushkin M.
Sela D. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 4/10

Od razu piszę, że nie chce być tutaj posądzony o antysemityzm, ale gram na reprezentanta Izraela (czyt. Żydka). Z reguły wszystko co związane z pieniędzmi i Żydami należy unikać ognia... Wróćmy na ziemię i skończmy te czerstwe żarty niczym Karola "Hamburgera" w Familiadzie po niedzielnym rosole w TVP 2 o godzinie 14:00.
Krótko i na temat: Mikhail Kukushkin na przestrzeni ostatnich 4 lat (od 2010 roku) wygrał zaledwie 1 spotkanie w 2011 roku z Lu podczas turnieju w Eastborune. Pozostałe 8 meczów przegrał. Forma w tym roku na poziomie ATP 6-18. Warto dodać, że reprezentant Kazachstanu rozgrywa 41% meczów na mączce i 36% na hardzie.
Sela natomiast tylko 9% na clayu od 2010 roku, to tylko świadczy o tym, że ten zawodnik preferuje szybkie nawierzchnie. Bilans na trawie 17:12 na przestrzeni ostatnich 4 lat, więc dość nieźle. Gra na trawie jak widać nie jest mu obca. W tym roku 8:13 więc niewiele lepiej od Kukushkina, ale 5 porażek na nawierzchni ziemnej. H2H 1:0, grali w Kazachstanie w 2013 roku gdzie o zwycięstwie w 3 secie zadecydował tie-break do 8:6.

Wynik: 4:6 4:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz