ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 25 czerwca 2014

Wimbledon 2014

Chardy J. - Matosevic M. 
Matosevic M. ::: 1,77 ::: Pinnacle ::: 5/10 

O tym, że Marinko Matosevic jest w wybornej formie pisałem już nie raz. Finał w Challengerze w Nottingham, ćwierćfinał podczas turnieju w Londynie, a na Wimbledonie w 4 pewnych setach ograł Fernanda Verdasco. Oglądałem ten mecz, Matosevic jest niezwykle skupiony na swojej grze, popełnia mało błędów, trzyma dobrze swoje podanie. Jeremy Chardy to taki nieobliczany gracz którego się trochę obawiam, bo zawsze może odpalić ze swoją formą w najmniej oczekiwanym momencie. Pomimo to stawiam na Australijczyka ponieważ Francuz w pierwszym meczu zagrał 4 bardzo zacięte sety z reprezentantem gospodarzy Danielem Cox (ranking +200), a podczas turnieju w Londynie pokonał tylko Carlosa Berlocqu który nie lubi grać na nawierzchni trawiastej i Ivo Karlovica. Chorwat ma już swoje lata, do tego dzisiaj odpadł z Wimbledonu to tylko świadczy o tym, że jest bez formy.

Wynik: (5)6:7 7:6(7) 7:6(9) 4:6 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz