Strony


sobota, 28 czerwca 2014

Wimbledon 2014

Janowicz J. - Robredo T.
Robredo T. ::: 2,29 ::: Pinnacle ::: 5/10

Janowicz to ma szczęście, że w drabince turniejowej trafia na samych dość niskich zawodników, a tacy jak wiemy nie serwują zbyt dobrze, co jest ich największą bolączką na nawierzchni trawiastej. Pomimo to Devvarman napsuł Polakowi sporo krwi, zagrał 5 setów, podobnie było z Lleytonem Hewittem który nie oszukujmy się ma już swoje lata. Janowicz w tych dwóch meczach popełnił po 60 niewymuszonych błędów, co rok temu właśnie na tym turnieju było nie do pomyślenia.
Teraz Janowicz zagra podobnym zawodnikiem co w dwóch rundach poprzednich, również nie za wysoki, bez mocnego serwisu, ale za to sprytny i bardzo doświadczony, co myślę, że zaowocuje w końcu zwycięstwem Hiszpana. Jak na razie Tommy pomimo, że preferuje raczej nawierzchnie ziemne to na Wimbledonie gra bardzo solidnie. Pewna wygrana z Lacko i z Mannarino który potrafi grać na trawie.
Jak sobie poradzi Janowicz przeciwko jednoręcznemu backhandowi? To jest właśnie pytanie klucz odnośnie tego meczu. Bo jeszcze punkty z forehnadu Janowicz potrafi zdobywać, to jak będzie sobie radził przeciwko Robredo? Przekonamy się już dzisiaj.

Wynik: 2:6 4:6 7:6(5) 6:4 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz