ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Wimbledon 2014

Wawrinka S. - Lopez F.
Lopez F. ::: 2,38 ::: Pinnacle ::: 3/10

Uważam, że jest to mecz z szansami 60% do 40% na korzyść Lopeza który ostatnio jest w świetnej formie. Finał z Dimitrovem podczas Queens Club w Londynie, wygrany turniej Eastbourne z Gasquetem który gra jednoręcznym backhandem podobnie jak i Wawrinka. Wimbledon to główny turniej na trawie w sezonie, a Feliciano trafił z formą w 100%, gra ze Szwajcarem o ćwierćfinał Wimbledonu, dzisiaj Hiszpan pokonał właśnie serwismana Isnera w 4 setach.
Nie lekceważę Wawrinki bo sam jak podkreśla w wywiadach ,że "jeszcze nie ma tego trofeum". Podczas French Open Szwajcar odpadł już w 1 rundzie więc być może w Londynie chce odzyskać choć część straconych punktów. Swoich rywali rozbija bardzo pewnie, choć mecz z Lu mógł się różnie potoczyć. Z Dimitrovem ostatnio przegrał z 6 gemami na koncie, ale pojawiła się informacja, że Wawrinka był chory. Lopez już ostatnio przełamał złą passę z Gasquetem H2H 1:5. Z Wawrinką H2H wynosi 3:2 na korzyść Stanisława, teraz kolej na wygraną Lopeza.

Wynik: 7:6(5) 7:6(7) 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz