Strony


wtorek, 22 lipca 2014

ATP Atlanta

Smyczek T. - Harrison R. 
Smyczek T. ::: 2,55 ::: Pinnacle ::: 3/10

Harisson Ryan to zawodnik z rocznika 1992. Rok temu znalazł się w półfinale tego turnieju i stąd też na niego taki kurs, a nie inny. To jest mecz 50% na 50% szans, ze wskazaniem na Smyczka który lubi grać na hardach. Rok temu zatrzymał go tutaj James Blake który zakończył już tenisową karierę.

Wynik: 6:0 6:2

Estrella V. - Matosevic M. 
Estrella V. ::: 3,40 ::: Pinnacle ::: 3/10

Estrella ostatnio w świetnej formie, przynajmniej tak było podczas turnieju w Bogocie gdzie prawie wyeliminował z turnieju zwycięzcę Bernarda Tomica. Po takim kursie warto spróbować. Matosevic nic nie grał od Wimbledonu. Nie jest w rytmie, a po dobrych wynikach na trawie może jego forma drastycznie spaść. Zresztą rok temu przegrał tutaj już w 1 rundzie. 

Wynik: 0:6 2:6

Diez S. - De Bakker T.  
Diez S. ::: 3,01 ::: Pinnacle ::: 3/10

Grali przecież w kwalifikacjach Atlanty.

Wynik: 1:6 2:6

Ebden M. - Becker B. 
Ebden M. ::: 3,30 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ebden w końcu wkracza na hardy w US Open Series. W Bogocie co prawda skreczował, ale ten kurs to jest jedno wielkie value. Polecam to zagrać, lub na +1,5 seta. Becker lata świetności ma za sobą, wyniki również nie napawają optymizmem. Pograł Niemiec trochę na trawie czyli jego ulubionej nawierzchni. Teraz powinna być u niego forma zniżkowa. Po takim kursie wchodzę w Australijczyka.

Wynik: 4:6 2:6

Smith J. P. - Marchenko I. 
Smith J. P. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10

Spotkali się ostatnio podczas turnieju o randze challenger w Winnietce. Wygrał Australijczyk, teraz myślę, że będzie podobnie, bo Marchenko miał trochę szczęścia w kwalifikacjach. Mecz ze wskazaniem na Smitha.

Wynik: 4:6 4:6

Ginepri R. - Stakhovsky S. 
Stakhovsky S. ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ginepri jest z rankingu 283, ten mięśniak z Florydy jest tam gdzie są jego umiejętności. Słabo gra, jest to zwykły przeciętniak. Ukrainiec za to na hardzie bardzo mocny, przed tym turniejem wygrał turniej challenger. Forma musi dopisywać najwyraźniej, a to na takiego zawodnika jak Ginepri powinno wystarczyć.

Wynik: 7:6(3) 3:6 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz