środa, 23 lipca 2014

ATP Atlanta

Lu Y.H. - Kuznetsov Al.
Lu Y.H. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 3/10

Taki kurs na Lu który dopiero co wygrał turniej challenger u siebie w kraju? Rok temu druga runda na tym turnieju. Na Wimbledonie dość dobry wynik i walka z Wawrinką. Przede wszystkim Lu to ma styczność z ATP w porównaniu z jego przeciwnikiem który przegrał w kwalifikacjach i gra tutaj z tego co wiem jako Lucky Loser.

Wynik: 6:4 6:4

Marchenko I. - Pospisil V.
Pospisil V. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pospisil? O nim już ostatnio pisałem, powinien budować powoli formę pod turniej w Toronto gdzie rok temu w Montrealu doszedł do półfinału. Jego forma powoli powinna rosnąć w górę. Zresztą ostatnio miał trudnych przeciwników, Robin Haase na Wimbledonie i Bernard Tomic w Bogocie który wygrał turniej. Marchenko to klasa niżej, jak nie dwa. Zawodnik grający na poziomie challenger. Pospisil doszedł rok temu do półfinału w Bogocie, może w Atlancie będzie chciał sobie odrobić punkty?

Wynik: 5:7 3:6

Venus M. - Sock J.
Venus M. ::: 7,38 ::: Pinnacle ::: 1/10
Venus M. +1,5 seta ::: 3,05 ::: Pinnacle ::: 1/10

Po takim kursie warto zaryzykować bo są ku temu solidne podstawy, a Jack Sock to nie Djokovic by na niego dawać takie kursy. Po pierwsze H2H 2:0, dwa razy grali w 2011 roku, dwa razy bez straty seta górą był Venus, dwa razy w Stanach na hardzie. Za pierwszym razem kurs na Venusa był 2,50.
Venus gra tutaj od kwalifikacji, 1 mecz wygrał z Tiafoe, drugi jako nie faworyt z Rajev Ramem, kurs na Nowozelandczyka był w granicach 4,41. Myślę, że w tym meczu set jest w stanie spokojnie wygrać.
W 2013 roku wygrał w 1 rundzie jakiś 1994 Christian Harrison z rankingu 800 przeciwko Falli.
W 2012 roku po 5,15 jakiś Igor Kunitsyn który chyba zakończył już karierę tenisową.

Wynik: 4:6 2:6