ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 26 lipca 2014

ATP Atlanta

Isner J. - Sock J. 
Isner J. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:1, Amerykanin lubi ten turniej z wiadomych powodów. Do tego rok temu wygrał ten turniej, co prawda ostatnio przegrał w Newport właśnie z Jackiem Sockiem, ale mam odnośnie ich meczy własną wyrobioną opinię. Moim zdaniem dziś wygra Isner, oni są dobrymi kolegami, żartują sobie itd. Sock tak naprawdę nie miał tutaj poważnego zawodnika, a Isner zagrał z Matosevicem tak jak na niego przystało. Wiadomo, że cały mecz będzie bazował na serwisie Big Johna.

Wynik: 7:5 6:4

Sela D. - Becker B. 
Becker B. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 0:4 na pewno boli Izraelczyka. Sela na tym turnieju gra świetnie, ale jednak nadal mnie nie przekonują do końca jego zwycięstwa. Wczoraj w 3 secie pokpił sprawę trochę Vasek Pospisil który dał się odłamać ze stanu 0:2, pomijając to trzeba stwierdzić, że Becker gra tutaj solidny dobry tenis. Wszystkie mecze wygrane pewnie po 2:0. Pewnie zobaczymy dużo walki na korcie, obaj są podobnego wzrostu.

Wynik: 6:3 3:6 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz