Strony


piątek, 18 lipca 2014

ATP Bogota

Pospisil V. - Tomic B. 
Pospisil V. ::: 2,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie wiem skąd to faworyzowanie Tomica i takie spadki w kursie. Vasek najbardziej lubi grę na hardach, a niedługo musi budować formę pod Masters w Kanadzie gdzie broni punktów z przed roku za półfinał turnieju. W Bogocie również rok temu zaliczył półfinał. W pierwszym meczu na turnieju zagrał dobry mecz na serwisie przeciwko Kuznetsovi.
Tomic ostatnio miał pecha, bo przegrywał z zawodnikami znacznie wyżej notowanymi, albo będącymi w formie. Choć na tego zawodnika nie postawił bym dużych pieniędzy po takim kursie, w meczu dwóch młodych zawodników. A w takich meczach najczęściej jest dużo walki. Australijczyk po wyeliminowaniu z turnieju finalistę z przed roku Alejandro Falli urósł do rangi wielkiego faworyta. Vasek powinien ten mecz wygrać.

Wynik: 4:6 4:6

Gasquet R. - Estrella V.
Estrella V. ::: 9,18 ::: Pinnacle ::: 1/10

Ćwierćfinał mało prestiżowego turnieju ATP w Kolumbii, a tu kursy 1,10-9,18. Moim zdaniem są mocno przesadzone, bo Gasquet Richard to nie jakiś Novak Djokovic czy Rafael Nadal by dawać na niego takie kursy. Patrząc na jego formę i ostatnie wyniki też nie zachwycają, więc skąd to faworyzowanie?
Warto dodać, że Estrella zaliczył tutaj już dwa udane pewne zwycięstwa.
Czasami w tenisie tak jest, że dochodzi do niewytłumaczalnych wyników? A przykładów jest co nie miara z podobnymi kursami:
Benneteau J. - Estrella V. 8,33
Stepanek R. - Murray A. 8,60

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz