Strony


środa, 30 lipca 2014

ATP Kitzbuhel

Ramos A. - Gonzalez M.
Ramos A. ::: 2,20 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 0:3, ale i tak gram na Ramosa. Maximo Gonzalez to przede wszystkim środowisko challenger, rok temu 0 zwycięstw na ATP, dwa lata temu 1 porażka, trzy lata temu 3 zwycięstwa i 8 porażek, w tym sezonie tylko 1 zwycięstwo właśnie z Carreno-Busta.
Ramos co prawda spuścił w tym sezonie z tenisowego tonu, ale to nadal jest groźny zawodnik i wierzę, że w Kitzbuhel w końcu się przełamie i wygra coś więcej. Bilans 12-13 na poziomie ATP, zresztą co tu się dużo oszukiwać, jest to zdecydowanie lepszy zawodnik, przynajmniej w mojej opinii. To właśnie Albert Ramos był faworytem meczu przez bukmacherów, teraz sytuacja się odwróciła, ale nawet się temu nie dziwię.

Wynik: 4:6 4:6

Nieminen J. - Monaco J. 
Monaco J. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:2, ale Nieminen wygrał 3 razy na nawierzchniach szybkich, takich których nie lubi właśnie Juan Monaco. Za to te dwa zwycięstwa Argentyńczyka odbyły się właśnie na nawierzchni ziemnej. Do tego Monaco jest ostatnio w dobrej formie, doszedł do finału w Gstaad, tutaj co prawda stracił set z Golubevem, ale to był tylko wypadek przy pracy, bo mecz wygrał pewnie. Nieminen na nawierzchni ziemnej nie jest aż taki dobry jak na halach.

Wynik: 4:6 4:6

Rosol L. - Haider-Maurer A.  
Rosol L. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10

Różnica przynajmniej jednego poziomu. Rosol był ostatnio w dobrej formie, co prawda odpadł w Umag dość szybko z Cilicem, ale Chorwat grał u siebie i był mocno zmobilizowany. Myślę, że Czech pociągnie swoją dobra formę, na chyba ostatnim turnieju na mączce w tym sezonie. Haider-Maurer to środowisko challenger, ale za to gospodarz, co nie zmienia faktu, że Lukas jeżeli zagra swój tenis powinien ten mecz spokojnie wygrać.

Wynik: 6:3 7:6(4)

Andujar-Alba P. - Lorenzi P. 
Andujar-Alba P. ::: 1,37 ::: Pinnacle ::: 3/10

Kurs może i nie zachwyca, ale czemu się tu dziwić? Andujar-Alba ostatnio jest w świetnej formie. Od turnieju w Hamburgu gdzie doszedł do ćwierćfinału gra świetnie, wygrał w Gstaad, a wczoraj pokonał gospodarza Melzera. Lorenzi pod formą, pokonał co prawda Robina Haase, ale odnośnie tego meczu można mieć duże wątpliwości. Co by nie mówić, Hiszpan jest tutaj słusznym faworytem.

Wynik: 2:6 0:6

Kohlschreiber P. - Goffin D.  
Kohlschreiber P. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

...

Wynik: 3:6 5:7

Riba-Madrid P. - Seppi A. 
Riba-Madrid P. ::: 3,14 ::: Pinnacle ::: 2/10

...

Wynik: Mecz się nie odbył.

Typy już wkrótce, kolejne 30 minut przed meczem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz