Strony


sobota, 26 lipca 2014

ATP Umag

Cilic M. - Robredo T.
Robredo T. +1,5 seta ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10

Robredo to waleczny, sprytny i cierpliwy zawodnik, jego renoma to przede wszystkim 5 setówki. Tutaj gramy do 2 wygranych setów, ale Robredo świetnie gra na tym turnieju, podobnie jak i Cilic. H2H 3:2, ale ich dwa mecze z tego roku były dość zacięte, a Robredo nie miał takiej formy jak ma teraz. Widać, że zależy mu na tym turnieju, rok temu go wygrał, za to Cilic wygrał go 2 lata temu. Teraz gra przed własną publicznością z ciężkim przeciwnikiem, nie takim jak Sijsling czy wypalony Lukas Rosol. Kursy okropnie pospadały na Chorwata i zrobił się mały mass-pick na niego, a jak znamy życie dobrze wiemy jak takie sytuacje się zazwyczaj kończą.

Wynik: (10)6:7 3:6

Fognini F. - Cuevas P.
Fognini F. ::: 1,66 ::: Bet365 ::: 3/10

Czemu bet365? Bo Włoch w meczu z Coricem brał medical timeout w 3 secie, ale to być może była tylko zagrywka taktyczna, żeby wyprowadzić z równowagi młodego Chorwata.
Cuevas co prawda jest w życiowej formie, wygrał turniej w Bastad, teraz łącznie z kwalifikacjami w Umag wygrał 6 meczów. Może starczy już tego dobrego? Jednak nie da się ukryć faktu, że Fognini to bardzo mocny przeciwnik na nawierzchni ziemnej. H2H 2:0, jeden wynik z 2014 roku, ale nie przywiązuje do tego większej uwagi.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz