ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 30 lipca 2014

ATP Waszyngton

Giraldo S. - Becker B. 
Becker B. ::: 1,98 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:0, ale z lat 2010-2011 więc czy to ma jakieś znacznie? Moim zdaniem nie. O Beckerze pisałem już ostatnio kilka razy i nie ma sensu się powtarzać. Facet jest ostatnio w dobrej formie i w tym meczu wcale nie jest bez szans. Girlado co prawda w tym sezonie dobre wyniki, ale tylko na mączce. Na hardach tylko 2 zwycięstwa na poziomie ATP, więc można powiedzieć, że słabo. Stawiam na Niemca Beckera dla którego Stany Zjednoczone to drugi dom.

Wynik:  6:2 7:6(3)

Young D. - Benneteau J. 
Benneteau J. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 3/10

Donald Young ostatnio jest bez formy, z Selą w Atlancie wygrał 3 gemy, z Grothem w Newport przegrał w 1 rundzie, a na Wimbledonie Becker go zlał w 3 setach. Francuz co prawda nie grał nic od Wimbledonu, ale nadal to jest stary cwany lis który takiego "młodziaszka" powinien zlać na kwaśne jabłko. Jeżeli Amerykanin nie poprawił nic w swojej grze to o wynik jestem spokojny, jeżeli trenował i przygotował się pod ten turniej to może być różnie, co nie zmienia faktu, że i tak Julian jest tutaj słusznym faworytem meczu.

Wynik: 6:4 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz