ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 4 lipca 2014

World Cup 2014 - 1/4

Francja - Niemcy
Obie strzelą ::: 1,91 ::: Bet365 ::: 2/10

Piłkarski klasyk, mecz z wieloma podtekstami, ćwierćfinał mistrzostw świata, ten mecz zapowiada się genialnie. Francja i Niemcy strzelają dużo bramek, jedynie małe problemy obie reprezentacje miały w 1/8 finału .
Moim zdaniem to nie będą piłkarskie szachy, bo zarówno jedna jak i druga reprezentacja chce uniknąć niepotrzebnej dogrywki czy loterii tak zwanej serii jedenastek. Być może i w początkowej fazie meczu zobaczymy "badanie rywala", ale w dalszej części meczu spodziewam się bramki dla którejś z reprezentacji. To jak znamy życie, a w szczególności na tym mundialu, drużyna przegrywająca rzuca się do ataku i często zdobywa szybko bramkę.
Jest to mundial bardzo ofensywny z dużą ilością bramek, stawka o półfinał wielka. Najbardziej moim zdaniem prawdopodobnym wynikiem jest remis 1:1, bądź być może skromne 2:1 dla Francji. Obojętnie kto wygra, mecz zapowiada się świetnie!

Wynik: 0:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz