ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 4 lipca 2014

World Cup 2014 - 1/4

Holandia - Kostaryka
Holandia ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/10

Nie zdziwię jak się ten mecz zakończy się wynikiem 3:0, jeden z największych mass-picków podczas tego turnieju. Szczerze to nawet nie dziwię się, bo czy ktoś wyobraża sobie Kostarykę ogrywającą Holendrów, albo Kostarykę w półfinale MŚ?
Holandia też "cudem" awansowała w 1/8 z Meksykiem, ale nie ma sensu porównywać złotych medalistów olimpijskich do Kostaryki, po drugie ten mecz się toczył w bardzo dużym upale.
Jedynie mam obawy, żeby ten mecz nie skończył się tak jak ten Niemców z Algierią, gdzie po 90 minutach padł remis 0:0, a już w 2-3 minucie dogrywki padła bramka.
Kostaryka ograła Urugwaj który już od początku mistrzostw nie zachwycał, Włosi zlekceważyli rywala, a Anglia zagrała remis o "honor". Grecja rzutem na taśmę awansowała do 1/8, później Kostaryka musiała się bronić w osłabieniu większość meczu razem z dogrywką. Holandia wygra!

Wynik: 0:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz