Strony


wtorek, 12 sierpnia 2014

ATP Cincinnati

Wawrinka S. - Becker B.
Becker B. ::: 4,77 ::: Pinnacle ::: 2/10

Wawrinkę po takim kursie bym nigdy nie zagrał, jest to moim zdaniem drugi zawodnik tuż obok Davida Ferrera na którego kursy niekiedy są strasznie przesadzone. Oczywiście jest to zawodnik z wielkim szlemem, ale on większość sezonu potrafi przegrywać z zawodnikami naprawdę słabymi. Anderson, Haas, Thiem, Garcia-Lopez, Golubev, Dologpolov itd. Niedługo rusza US Open, gdzie Wawrinka ma naprawdę dość spore szanse na zwycięstwo w turnieju zważając na to, że już rok temu doszedł do półfinału. Becker ostatnio w formie, po takim kursie warto to łyknąć.
Nie zdziwcie się też jak dzisiaj odpadnie Djokovic, Benneteau, Bautista i Gulbis.

Wynik: 6:3 7:6(5)

Dodig I. - Gulbis E.
Dodig I. ::: 2,90 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:0 i dwa razy Chorwat wygrał jako nie faworyt po dobrych kursach. Ivan po French Open wrócił w dobrym stylu, w Toronto urwał set Ferrerowi który zagrał dobry turniej (urwany set finaliście Federerowi). Gulbis po dobrym początku sezonu, gra teraz bardzo przeciętnie. Na trawie w Londynie 1 runda, na Wimbledonie szybka porażka, w Toronto to samo. Moim zdaniem to już nie jest ten sam Łotysz co z początku sezonu, tylko wrócił ten stary syn miliardera.

Wynik: (8)6:7 (4)6:7

Lopez F. - Cilic M.
Lopez F. ::: 3,00 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:2, typowe spotkanie 50% na 50% szans. Obaj są w świetnej formie, Lopez to już w ogóle od czasów turniejów na trawie gra naprawdę nieźle. Nie widzę powodu by przed US Open aż tak tutaj faworyzować Cilica. 3,00 --> value.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz