ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

ATP Toronto

Garcia-Lopez G. - Matosevic M. 
Matosevic M. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

Matosevic rok temu w Montrealu doszedł do ćwierćfinału (porażka z Nadalem, Hiszpan wygrał turniej) turnieju grając od kwalifikacji. W tym sezonie Marino prezentuje się dość solidnie, teraz wracają praktycznie do końca sezonu nawierzchnie typu hard, czyli jedna z ulubionych dla Matosevica. Co prawda ostatnio jego forma delikatnie spadła w dół, ale w Atlancie pokonał go Isner który wygrał turniej, natomiast w Waszyngtonie Hewitt, czyli starszy z Australijczyków. Garcia-Lopez pomimo dobrego początku sezonu teraz gra naprawdę niezła "kichę". Porażka goni porażkę, a jedyne zwycięstwa to te ze Stuttgartu z zawodnikami o dwa poziomy niżej. Po drugie nawierzchnia typu hard nigdy nie sprzyjała Hiszpanom.

Wynik: Mecz się nie odbył.

Mahut N. - Russell M. 
Russell M. ::: 2,33 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pojedynek zawodników typu "Old Boy". Obaj mają już swoje lata, ale to Russell wydawać by się mogło, że przygotował się pod ten turniej znacznie lepiej. Kwalifikacje i dwa pewne zwycięstwa. Mahut Nicolas to przede wszystkim trawa i siatka, ale w tym roku nawet i na tych jego ulubionych nawierzchniach wypadł dość słabo w porównaniu z poprzednim rokiem. Myślę, że Amerykanin w tym meczu powinien być faworytem spotkania. Mahut ostatnio został znany z tego, że ma przysłowiową "oponkę" na brzuchu.

Wynik: 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz