Strony


wtorek, 5 sierpnia 2014

ATP Toronto

Giraldo S. - Kyrgios N. 
Giraldo S. ::: 2,08 ::: Pinnacle ::: 3/10

Kyrgios to jeszcze młody nieokrzesany zawodnik, podczas Wimbledonu pokazał na co go stać. Choć równie dobrze mógł zakończyć tamtego szlema na II meczu turnieju, bo jak dobrze pamiętam Nick obronił wtedy 9 match pointów z Gasquetem. Od tego czasu Australijczyk nic nie grał.
Giraldo ostatnio w dobrej formie, naprawdę jest to solidny doświadczony zawodnik. W Waszyngtonie już trochę pograł, zaliczył dwa zwycięstwa i urwał finaliście turnieju set. Moim zdaniem po takim kursie warto w to wejść.

Wynik: (3)6:7 5:7

Lu Y.H. - Granollers-Pujol M.  
Lu Y.H. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

Hiszpan ostatnio jest kompletnie bez formy, przegrywa mecze jak leci, teraz z Kitzbuhel gdzie bronił tytułu z przed roku odpadł już w 2 meczu turnieju przetransportował się do Kanady na Masters. Wątpię by nagle złapał formę, zresztą w tym roku bilans Hiszpana na hardzie wynosi 4-3 czyli bardzo kiepsko.
Lu od jakiegoś czasu pogrywa w Ameryce Północnej z różnym skutkiem. Na razie zaliczył jedno zwycięstwo w Atlancie i w Waszyngtonie odpadł już w 1 meczu. Nie dziwią mnie te porażki, bo zaraz startują dwa Mastersy pod rząd, a później jeszcze US Open więc trzeba mądrze rozplanować swój tenisowy kalendarz. Bilans Tajwańczyka na poziomie ATP w tym roku 10-9 czyli znacznie lepiej.

Wynik: 7:6(6) 7:5

Stepanek R. - Monfils G. 
Monfils G. ::: 1,94 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:5, co prawda Monfils nie grał nic od Wimbledonu to jednak wierzę tutaj w niego. Zawodnik o umiejętnościach top 10, ale niestety głowa nie ta. Stepanek Radek ma już swoje lata, pogrywa czasami coś jeszcze, ale ostatnio mnie nie przekonuje swoją grą. Porażka z Jazirim w Waszyngtonie, wcześniej z Karlovicem w Bogocie. Jeżeli Monfils przepracował okres przygotowawczy budując formę pod 2 Mastersy i US Open to powinien ten mecz spokojnie wygrać.

Wynik: 3:6 5:7

Robredo T. - Kohlschreiber P. 
Robredo T. ::: 2,18 ::: Pinnacle ::: 3/10

"Kolba kolba stara torba". H2H 4:3, ale 3 ostatnie mecze wygrał właśnie Niemiec. Tommy Robredo ostatnio dobrze zagrał podczas turnieju w Umag, ale był bez szans w życiowej formie Cuevasem. Podobno od ponad tygodnia przygotowuje się na korty typu hard. Właśnie to jest cały Hiszpan, może grać słabo, ale jak zależy mu na jakimś turnieju (patrz właśnie Umag) to dojdzie do finału "jedząc" po drodze swoich przeciwników. Niemiec ostatnio mocno pod formą. Chociaż z drugiej strony odpadał z przeciwnikami będącymi w formie.

Wynik: 6:3 7:6(3)

Gasquet R. - Pospisil V.
Pospisil V. ::: 2,66 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 0:2 i to do tego ostatnio Vasek wygrał w Waszyngtonie gdzie doszedł do samego finału. Więc nie rozumiem tego kursu. Pospisil do tego jest w formie co potwierdził w poprzednim tygodniu. Do tego rok temu doszedł do półfinału tego turnieju, gra przed własną publicznością. Gasquet co prawda solidny zawodnik, ale jednak po takim kursie na niego bym nie zagrał za nic w świecie.

Wynik: 7:5 7:5

Simon G. - Thiem D.  
Thiem D. ::: 2,21 ::: Pinnacle ::: 3/10

...

Wynik: 3:6 6:4 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz