Strony


środa, 6 sierpnia 2014

ATP Toronto

Ferrer D. - Russell M. 
Russel M. ::: 9,16 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ferrer
Dziś większość osób czuje niespodziankę w tym meczu, moim zdaniem i słusznie. Kurs bardzo przyzwoity, Russell gra tutaj od kwalifikacji, widać, że się solidnie przygotował pod ten Masters. Ferrer w Kanadzie od iluś lat nic nie wygrał, albo po prostu tu nie grał. Rok temu porażka z Alex Jr. Bogomolovem.

Wynik: 6:4 2:6 6:1

Seppi A. - Dodig I. 
Seppi A. ::: 2,10 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 4:0, ale większość ich meczów były dość zacięte. Stawiam tutaj jednak na Włocha który pomimo, że ostatnio nie imponuje formę, to jednak jest to taki zawodnik który potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie.
Dodig Ivan nie grał nic od French Open to prawda. Pokonał jedynie tutaj Isnera, ale osobiście uważam, że właśnie "Big John" myślami jest w Cincinnati gdzie rok temu doszedł do finału niż właśnie w Kanadzie. Dlatego też Chorwat wygrał mecz, z Seppim to powinno wyglądać zupełnie inaczej.

Wynik: 4:6 6:3 (5)6:7

Robredo T. - Simon G.  
Simon G. ::: 2,70 ::: Pinnacle ::: 3/10

...

Wynik: 7:5 6:4

Anderson K. - Fognini F.
Anderson K. ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nawierzchnia typu hard to nie jest ulubiona Włocha, czemu się tu dziwić? Facet nie ma dużego wzrostu i na hardach w ostatnich latach grał naprawdę przeciętnie. Pokonał Youzhnego, ale co z tego skoro Rosjanin w tym sezonie jest kompletnie bez formy.
Anderson? Jego forma powoli rośnie w górę, już podczas turnieju w Waszyngtonie pokazał się z dobrej strony. Tutaj podczas 1 meczu 13 asów i pewny serwis. Jeżeli podtrzyma tą passę serwisową to Włoch może mieć piekielnie trudno o przełamanie.

Wynik: 7:5 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz