ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 22 sierpnia 2014

ATP Winston-Salem

Rosol L. - Lu Y.H. 
Lu Y.H. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/10
Lu Y.H. -1,5 seta ::: 2,36 ::: Pinnacle ::: 1/10

Lukas Rosol bez wątpienia jest największym farciarzem z 4 półfinalistów. Wczoraj cały mecz poddał John Isner, o przebiegu spotkania Czecha z Andujarem nie warto wspominać. Lukas Rosol zapewne pokusi się tutaj o zwycięstwo skoro miał tak łatwo, to jednak bezsprzecznym faworytem spotkania jest tutaj Tajwańczyk Lu. Który już od Mastersów w Toronto i Cincinnati pokazał się z dobrej strony. H2H 0:1, bardzo pewne zwycięstwo z przed roku na hali w Bangkoku.

Wynik: 7:5 4:6 6:4

Janowicz J. - Querrey S. 
Querrey S. ::: 1,72 ::: Pinnacle ::: 1/10
Querrey S. -1,5 seta ::: 2,84 ::: Pinnacle ::: 1/10

Bez wątpienia bardzo ciekawy półfinał, ale ja tutaj stawiam wyraźnie na Amerykanina, który od kilku lat w Winston-Salem gra na świetnym poziomie. Serwis, zagrania, dosłownie wszystko wchodzi. To zaowocowało przejściem przez cały turniej bez większych problemów. Nie zdziwię się jak to on wygra cały turniej, choć i Lu może tutaj sporo namieszać.
Polak to jest jeden z trzech tenisistów obok Vaska Pospisila i Benoita Paire którzy nie wygrali jeszcze turnieju choćby ATP 250. Cała masa zawodników w podobnym wieku już wygrała (i to nie jeden turniej): Raonic, Kei, Dimitrov, Tomic, Delbonis, Goffin, Gulbis, Sousa, Dologpolov, Klizan.
Tutaj w Winston-Salem miał ogromną masę szczęścia, że nie odpadł już w drugiej rundzie z Sousą. Goffin wczoraj był już chyba zmęczony po 25 zwycięstwach z rzędu. Querrey w Winston-Salem to jednak poziom wyżej. Choć życzę Polakowi jak najlepiej i wierzę, że w końcu wygra jakiś mniejszy turniej, to jednak może w Kuala-Lumpur po US Open? W Winston-Salem Querrey gra zbyt dobrze jak na Janowicza.

Wynik: 4:6 7:5 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz