ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 27 sierpnia 2014

US Open 2014

Lopez F. - Dodig I. 
Lopez F. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mecz powinien być zacięty, przynajmniej ponad 3 setowy, bo wszystko na to wskazuje. Dodig po której przerwie spowodowanej przez kontuzję, gra coraz lepiej, choć trzeba przyznać, że to też nie jest tenis najwyższych lotów.
Hiszpan po dobrym okresie gry na trawie i kortach typu hard, teraz jakby spuścił z tonu, choć nie da się ukryć faktu, że jest to zawsze niewygodny przeciwnik. H2H 1:2, Chorwat dwa razy wygrał na mączce.

Wynik: 6:1 5:7 2:6 6:4 1:1

Desein N. - Goffin D.
Desein N. ::: 9,65 ::: Pinnacle ::: 1/10
Desein N. +2,5 seta ::: 9,65 ::: Pinnacle ::: 1/10 


To może być jeden z tych pierwszy meczów, gdzie padnie jakaś teoretycznie duża niespodzianka z dużym kursem. W kursie jest po prostu value, dwóch Belgów na korcie, więc mieszanka wybuchowa, można spróbować zagrać jakieś handicap setowy. Ostatnio mieliśmy pojedynek francuski Benneteau vs. Paire, przełamań było co nie miara, oczywiście 5 setów.
Goffin ostatnio swoje już wygrał, turniej ATP + 3 Challengery, teraz najwyższy czas na odpoczynek. Już w Winston-Salem zmęczenie dało się we znaki w meczu z Nieminenem i Janowiczem. Jego przeciwnik tutaj jak na razie zaliczył 3 zwycięstwa w kwalifikacjach. Mecz mi śmierdzi.

Wynik: 1:6 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz