Strony


środa, 27 sierpnia 2014

US Open 2014

Lopez F. - Dodig I. 
Lopez F. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mecz powinien być zacięty, przynajmniej ponad 3 setowy, bo wszystko na to wskazuje. Dodig po której przerwie spowodowanej przez kontuzję, gra coraz lepiej, choć trzeba przyznać, że to też nie jest tenis najwyższych lotów.
Hiszpan po dobrym okresie gry na trawie i kortach typu hard, teraz jakby spuścił z tonu, choć nie da się ukryć faktu, że jest to zawsze niewygodny przeciwnik. H2H 1:2, Chorwat dwa razy wygrał na mączce.

Wynik: 6:1 5:7 2:6 6:4 1:1

Desein N. - Goffin D.
Desein N. ::: 9,65 ::: Pinnacle ::: 1/10
Desein N. +2,5 seta ::: 9,65 ::: Pinnacle ::: 1/10 


To może być jeden z tych pierwszy meczów, gdzie padnie jakaś teoretycznie duża niespodzianka z dużym kursem. W kursie jest po prostu value, dwóch Belgów na korcie, więc mieszanka wybuchowa, można spróbować zagrać jakieś handicap setowy. Ostatnio mieliśmy pojedynek francuski Benneteau vs. Paire, przełamań było co nie miara, oczywiście 5 setów.
Goffin ostatnio swoje już wygrał, turniej ATP + 3 Challengery, teraz najwyższy czas na odpoczynek. Już w Winston-Salem zmęczenie dało się we znaki w meczu z Nieminenem i Janowiczem. Jego przeciwnik tutaj jak na razie zaliczył 3 zwycięstwa w kwalifikacjach. Mecz mi śmierdzi.

Wynik: 1:6 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz