ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

US Open - Kto wygra?

Kto wygra turniej?

Wawrinka S. ::: 13,00 ::: Bet365 ::: 1/10

Kto jak kto, ale Wawrinka na turniejach w wielkim szlemie zawsze daje z siebie więcej niż na pozostałych. Już rok temu zagrał świetnie podczas turnieju Australian Open i US Open. W tym roku wygrał pierwszego szlema w Australii, oraz turniej w Monte-Carlo poza  Nadalem, Novakiem i Federerem. Myślę, że na tegorocznym US Open będzie jeszcze mocniejszy niż rok temu. Po takim kursie aż grzech nie zagrać.

Federer R. ::: 3,65 ::: Pinnacle ::: 1/10

Ostatnio na Mastersach (Toronto & Cincinnati) w ATP grał świetnie, podczas Wimbledonu mógł nawet wygrać kolejny tytuł. Federer naprawdę jest mocny od początku sezonu, a skoro nie ma Nadala w drabince turniejowej to wszyscy z topu są w jego zasięgu.

Djokovic N. ::: 2,53 ::: Pinnacle ::: 1/10

To od zawsze będzie jeden z głównych kandydatów do końcowego zwycięstwa, tym bardziej na nawierzchni typu hard. Po wygranym Wimbledonie, ożenił się z Jeleną Ristic, na Mastersach grał dość kiepsko, żeby nie powiedzieć słabo. To jednak turniej US Open jest jednym z 4 głównych punktów w sezonie dla Novaka.

Wynik: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz