Strony


wtorek, 16 września 2014

ATP Metz

Herbert P. - Przysiezny M.
Herbert P. ::: 1,50 ::: Bet365 ::: 3/10

Przysiężny cały rok jest bez formy, po prostu gra słabo. Jego bilans meczów mówi nam wszystko. Francuz gra u siebie, spotkali się już w 2013 roku i wygrał Herbert. Obaj grają tutaj od kwalifikacji, Polak wygrał 3 mecze, Herbert 2.

Wynik: 1:2 *Drastyczne spadki kursów na Herberta, podobny przypadek mieliśmy wczoraj w meczu Vasselina.

Seppi A. - Sijsling I. 
De Schepper K. - Kamke T. 
Seppi A. & Sijsling I. ::: 2,49 ::: Bet365 ::: 1/10

Odnośnie meczu De Scheppera z Kamke:
Uważam, że w końcu wygra dzisiaj jakiś faworyt. Polak jak dog wygrał, Sijsling tak samo. Teraz mam nadzieję i nawet statystycznie powinno przypaść zwycięstwo faworytowi. Zresztą Francuz gra najlepiej właśnie na hali, do tego własna publiczność. Kamke to okropnie nieobliczalny typ zawodnika.

Wynik I: 0:6 1:4
Wynik II: 0:2

Lokoli L. - Lorenzi P.  
Lokoli L. ::: 3,09 ::: PInnacle ::: 1/10

Po takim kursie? Francuz młody z rocznika 1994, dużo osób dzisiaj w tym meczu szuka niespodzianki. Nic dziwnego, Włoch na hali nic nie gra, ma już swoje lata. Jedynie przemawia za nim doświadczenie. Podrzędny turniej, być może ustawiony pod młokosa? Kto tam wie.

Wynik: 0:2

Janowicz J. - Mannarino A. 
Janowicz J. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

Polak czuje się zdecydowanie najlepiej na hali o czym świadczą chociażby jego wyniki na przestrzeni ostatnich lat. W tym roku również świetnie zagrał w pierwszej części sezonu. Teraz praktycznie do końca sezonu same turnieje na hali, więc spora możliwość na sukces.
Janowicz już podczas turnieju w Winston-Salem pokazał, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Dla niego priorytetem jest teraz wygranie jakiegoś turnieju ATP. Mannarino to zwykły przeciętniak spokojnie w zasięgu Janowicza. Dziś liczę na to, że wszyscy Francuzi odpadną z turnieju. Herbert, "Szeper", Lokoli i teraz Adrian Mannarino. Kurs na Polaka naprawdę jest tutaj przesadzony.

Wynik: 2:6 7:6(5) 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz