ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 30 września 2014

ATP Pekin & ATP Tokio

ATP Pekin: 

Karlovic Ivo - Gojowczyk Peter  
Karlovic Ivo ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10

Tym razem stawiam tutaj na Chorwata, który ostatnio nie miał szczęścia do zawodników. Zresztą jeżeli serwis będzie tylko siedział, to jego wizyty do siatki są dla przeciwnika mordercze. Gojowczyk to zwykły challengerowiec, ostatnio trochę pograł na US Open, ale to nie jest typ zawodnika, że przez dłuższy okres czasu będzie grał dobrze. Ranking w okolicach 120 miejsca świadczy o jego poziomie. Karlovic już nie z takimi zawodnikami wygrywał nie raz.

Wynik: 4:6 6:2 5:7

ATP Tokio:

Roger-Vasselin Edouard - Melzer Jurgen 
Roger-Vasselin Edouard ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10

O Vasselinie pisałem ostatnio nie raz, Francuz kompletnie nie ma szczęścia do losowania w turnieju. Ostatnio trafił na będącego w formie Mullera, podczas US Open na Robredo, wcześniej na Janowicza który doszedł do finału turnieju, w Toronto Tsonga który wygrał cały turniej itp. W końcu musi odnieść jakieś zwycięstwo, Melzer to doskonały zawodnik by przełamać tą niechlubną passę. Melzer od Wimbledonu przegrywa wszystko jak leci oprócz Davis Cupu, a jego mecze były jednostronne, a można nawet i powiedzieć, że żenujące.

Wynik: 5:7 1:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz