ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 20 października 2014

ATP Basel & ATP Valencia

ATP Basel: 

Goffin D. - Thiem D.
Goffin D. ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 3/10

Co tu dużo pisać? H2H 3:0. Goffin ostatnio jest w genialnej formie, zwycięstwo goni zwycięstwo. Czego kompletnie nie można powiedzieć o Thiemie. Po trzecie i ostatnie, Goffin bardzo lubi grać na hali. Inny wynik niż zwycięstwo Belga mnie mocno zaskoczy.

Wynik: 7:6(4) 6:3

Berlocq C. - Young D. 
Berlocq C. :::  2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:1 i nie wiem czemu Young tutaj jest minimalnym faworytem meczu skoro jego ostatnie wyniki są beznadziejne, a nie oszukujmy się nie jest to jakiś tytan pracy. Koniec sezonu się zbliża więc i wyniki nie zachwycają, Carlos za to wygrał ostatnio turniej challenger co prawda na nawierzchni ziemnej, ale to zawsze oznaka jakiejś dobrej formy i motywacji z jego strony.

Wynik: (5)6:7 4:6

Bolelli S. - Nadal R. 
2:0 Nadal R. ::: 1,72 ::: Bet365 ::: 3/10

Różnica klas, pomimo dwóch ostatnich porażek Nadala. Wybrał Basel zamiast Valencii. Widocznie zależy mu na tym turnieju i ma jakiś głębszy cel w Szwajcarii. Myślę, że bezproblemowe 2:0 padnie w tym meczu dla Nadala. Bolelli to zdecydowanie niższa półka tenisa.

Wynik: 2:6 2:6

Herbert P. - Roger-Vasselin E.
Roger-Vasselin E. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10

Liczę tutaj po prostu na przełamanie Francuza dla którego ostatnie występy to pasmo samych porażek. Herbert jeszcze jest dość młodym zawodnikiem, ale Vasselin najlepsze wyniki osiąga właśnie na turniejach w hali. Wierzę, że dzisiaj mu się po prostu uda.

Wynik: 6:3 (5)6:7 7:6(3)

ATP Valencia: 

Kozlov S. - Klizan M. 
2:1 Klizan M. ::: 4,00 ::: Bet365 ::: 1/10

Tak zwany "szczęśliwy traf". Klizan nie bez powodu w tym meczu jest faworytem, ale 1 runda, a on jest znany z dość "dziwnych" przebiegów meczu. Ostatnio potrafił bronić match-ballse w Pekinie z Xin Gao (914 ranking) po czym doszedł do półfinału turnieju.

Wynik: 3:6 3:6

Lu Y.H. - Garcia-Lopez G. 
Lu Y.H. ::: 2,00 ::: Bet365 ::: 3/10

H2H 1:3, ale pomimo to gram na Tajwańczyka. Hiszpan po dobrym początku sezonu teraz kompletnie mnie nie zachwyca. Mecz moim zdaniem 50% na 50%, a w tym przypadku gram na większy kurs po prostu.

Wynik: 6:2 6:3

Granollers-Pujol M. - Carreno-Busta P.
2:0 Granollers-Pujol M. ::: 1,83 ::: Bet365 ::: 3/10

Dla Granollersa turniej w Valencii to zawsze dość ważny punkt w całym sezonie rozgrywek ATP. Odnośni tam dobre wyniki, walczy o każdą piłkę, do tego jest o wiele bardziej doświadczony niż jego kolega z Hiszpanii Carreno-Busta P. który poza kortami na nawierzchni ziemnej, jak na razie nie pokazał się z dobrej strony na kortach szybkich typu hard czy hala. H2H 1:0 z Casablanci, ale wtedy młodszy z Hiszpanów urwał set, tym razem na to nie liczę. 

Wynik: 2:6 1:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz