ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 29 października 2014

ATP Paryż

Robredo T. - Nishikori K. 
Robredo T. ::: 4,77 ::: Pinnacle ::: 1/10
Robredo T. +1,5 seta ::: 2,44 ::: Pinnacle ::: 2/10

Robredo ostatnio jest w dobrej formie co potwierdził zwycięstwem nad Vaskiem Pospisilem w dramatycznych okolicznościach, ale już nie raz tak było w turniejach, że zawodnik mając problemy w kwalifikacjach bądź w 1-2 rundach turnieju, dochodzi później w okolice ćwierćfinału. Robredo na hali jest na pewno urwać set Japończykowi. W Azji i Ameryce Południowej osiąga dość dobre wyniki, ale jak to się przełoży na korty w Europie? Gładkie zwycięstwo? Na pewno nie.

Wynik: 7:6(4) 2:6 3:6

Ferrer D. - Goffin D.  
Ferrer D. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ferrer jak co roku od kilu ładnych lat gra w Paryżu na najwyższych obrotach, w końcu wygrał tutaj swój pierwszy tytuł rangi Masters pokonując w finale Jerzego Janowicza. Rok temu zagrał tutaj w finale z Djokovicem. Goffin co prawda też gra ostatnio świetnie, dlatego nie zaryzykowałbym tutaj dokładnego wyniku 2:0, bo Ferrer lubi wymęczyć dość często przeciwnika na dłuższym dystansie. Goffin po finale w Bazylei może spokojnie odpocząć i udać się na tenisowe wakacje.

Wynik: 6:3 2:6 6:3

Gasquet R. - Bautista-Agut R. 
Bautista-Agut R. ::: 2,20 ::: Bet365 ::: 3/10

Co prawda grają we Francji, ale co to zmienia, nagły powrót formy? Wątpię. Ostatnie wyniki Francuza nie napawają optymizmem, a u Hiszpana jest wręcz odwrotnie. Choć z drugiej strony ostatnio poddał mecz podczas turnieju w Valencii, ale skoro powrócił na korty to być może z jego zdrowiem jest już wszystko dobrze. Dla bezpieczeństwo warto zagrać tam gdzie krecz = zwrot. 

Wynik: 4:6 2:6

Querrey S. - Lopez F. 
Lopez F. ::: 2,21 ::: Pinnacle ::: 3/10

Lopez na hali potrafi grać, a on ostatnio mobilizował się tylko na większe turnieje i tam grał dobrze. Myślę, że i tutaj będzie podobnie. Jego slajs sprawdza się na tej nawierzchni. Po drugie H2H 2:5 na korzyść Hiszpana. Querrey ma dość kiepską psychikę i jutro zakończy tą swoją "challegerowską"passę. Feliciano rok temu powalczył podczas tego turnieju.

Wynik: 4:6 4:6

Dimitrov G. - Cuevas P. 
Cuevas P. ::: 5,81 ::: Pinnacle ::: 1/10 

Wynik: 6:0 6:3

1 komentarz: