ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 31 października 2014

ATP Paryż

Ferrer D. - Nishikori K. 
Ferrer D. ::: 2,39 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:4, ale kto ich oglądał ostatnie mecze ten wie co się wtedy na korcie dzieje. Między tymi zawodnikami jest jakaś bardzo zdrowa ambitna sportowa rywalizacja i każdy prawdopodobnie z nich będzie tutaj "gryzł" kort by wygrać mecz.
Ja gram tutaj na Hiszpana, bo dla niego jest to praktycznie od kilku lat główny turniej w sezonie, odnosi tutaj świetnie wyniki, między innymi finał czy jak w 2012 roku zwycięstwo w finale z Janowiczem.
To są zawodnicy o podobnych gabarytach, nie grzeszą wzrostem, ani przez chwile nie opierają swojej gry na serwisie, tylko skupiają się na wymianach. Ambicja, wola walki vs. niebanalne umiejętności i stoicka cierpliwość.
Co prawda nie grali jeszcze ze sobą na hali, ale hala w Paryżu jest nadzwyczaj wolna o czym świadczyć może chociażby dominacja Ferrera w tym turnieju.

Wynik: 6:3 (5)6:7 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz