Strony


czwartek, 2 października 2014

ATP Pekin & ATP Tokio

ATP Tokio: 

Simon G. - Johnson S.
Simon G. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10

Francuz podczas US Open był w świetnej formie (jako jedyny wygrał więcej niż 1 set z Cilicem), a przed tym w Cincinnati pograł 3 sety z Djokovicem. Podpuścił mało prestiżowy turniej w Shenzhen, a tutaj gra na miarę swoich możliwości. Skoro znalazł się w tej rundzie co jest to teraz powinno zaowocować jego doświadczenie w turnieju przeciwko Johnsonowi który jest nie oszukujmy się dużo gorszy niż Gilles Simon. Amerykanin miał łatwiejszych przeciwników.

Wynik: 7:6(4) 6:1

ATP Pekin:

Cilic M. - Murray A.
Murray A. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pewnie wielu zaskoczę tutaj, ale gram w stronę Murraya. Dla mnie Szkot odżył w ostatnim czasie, podczas US Open świetny występ, a ostatnio wygrał turniej gdzie bronił kilku match pointów z Tommym Robredo. Ten triumf w całym turnieju na pewno dał mu sporo pewności siebie, co pokazuje w ostatnich występach.
Cilic moim zdaniem nie gra teraz na takim genialnym poziomie jak na US Open, zresztą nic dziwnego, po takim sukcesie i euforii ciężko utrzymać dalej wysoką formę. Djokovic również delikatnie spuścił z tonu po wygranym Wimbledonie na turniejach Masters w Cincinnati i Toronto.

Wynik: 1:6 4:6

1 komentarz: