Strony


poniedziałek, 13 października 2014

ATP Vienna, ATP Moscow, ATP Stockholm

ATP Vienna: 

Melzer G. - Berlocq C.
Berlocq C. -1,5 seta ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10

Obaj preferują bardziej nawierzchnie ziemne, ale to Berlocq jest o klasę lepszym zawodnikiem i przede wszystkim bardziej doświadczonym. Za Melzerem w tym meczy przemawia jedynie fakt, że gra przed własną publicznością.
Argentyńczyk ostatnio pokazał się z dobrej dyspozycji wygrywając turniej challenger w Porto Alegre. Jeżeli wyjdzie na kort pewny siebie i skupiony od 1 piłki, to mecz może zakończyć się w dwóch szybkich setach.

Wynik: 3:6 (2)6:7

 ATP Moscow: 

Jaziri M. - Krajinovic F. 
Jaziri M. ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10

Jaziri zanotował świetny występ na Mastersie w Szanghaju, a dla takiego zawodnika jak on to olbrzymi sukces. Widać, że jest w formie i być może te pasmo triumfów będzie chciał podciągnąć do końca sezonu. Już w tym sezonie pokazał się w kilku meczach z naprawdę dobrej strony. Serb Kraijinovic jest z rocznika 1992, o wiele mniej doświadczenia w meczach. Szykuje się ciekawy wyrównany mecz.

Wynik: 4:6 2:6

ATP Stockholm: 

Ramos A. - Nieminen J. 
Nieminen J. -1,5 seta :::  1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nieminen Jarkko to klasa sama w sobie przede wszystkim w grze na hali. Co prawda ostatnio w Tokio skreczował, ale myślę, że to był bardziej zabieg taktyczny na turnieje europejskie w hali niż te w Azji. Zawodnik tej daty musi mądrze i taktycznie rozplanować terminarz gry i udziału w turniejach. Ramos na hali praktycznie nie istnieje, ostatnio gra tylko na mączce. Rok temu w tym okresie gry przegrywał wszystko pod rząd jak leci.

Wynik: 4:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz