Strony


środa, 15 października 2014

ATP Vienna, ATP Moscow, ATP Stockholm

ATP Moscow: 

Dodig I. - Seppi A. 
Dodig I. ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 4:1, ale ich mecze były bardzo zacięte w większości. Dlatego dzisiaj też spodziewam się dość dużo walki. Dodig po powrocie na korty, nie miał szczęścia do losowania w turnieju. Raz mu się trafił Kei w formie, raz Youzhny który pokazał się z dobrej strony w Szanghaju.
Seppi to również nieobliczalny zawodnik co i Chorwat, moim zdaniem jest to spotkanie z minimalnie faworyzowanym przynajmniej w mojej opinii Dodigiem Ivanem. Kurs wyższy więc małe value.

Wynik: 5:7 (3)6:7

ATP Vienna:

Stakhovsky S. - Mecir M.  
Stakhovsky S. ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 3/10

Różnica przynajmniej jednej klasy, Ukrainiec jest znacznie lepszym zawodnikiem niż Mecir. Stakhovsky ma więcej doświadczenia w turniejach ATP.

Wynik: 6:2 4:6 6:3

Rosol L. - Lacko L. 
Rosol L. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:2, teraz czas na Lukasa Rosola który ma aktualnie żenującą serię. Najwyższy czas na przełamanie, bo po wygranym turnieju w finale z Janowiczem w Winston-Salem, teraz gra bardzo kiepsko. Lacko natomiast wręcz odwrotnie, ale nadal jest to dość słaby przeciwnik.

Wynik: 6:2 6:4

ATP Stockholm: 

Verdasco F. - Nieminen J.  
Nieminen J. :::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 4:3, ale z dość odległych lat. Teraz grają na hali więc moim zdaniem nawierzchnia tutaj bardziej faworyzuje Fina. Hiszpan w ostatnich tygodniach męczy się ze swoją grą. Nie wygląda to zbyt dobrze na korcie, a jak dobrze znamy jego mentalność, to on potrafi przejść obok meczu. Rok temu wygrał Fernando po 3 setach, tym razem stawiam na Jarkko.

Wynik: 6:3 6:4

Sock J. - Golubev A. 
Sock J. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

Wynik: 6:1 4:6 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz