Strony


niedziela, 16 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn - FINAŁ 2014

Djokovic N. - Federer R.
Djokovic N. 2:1 ::: 3,75 ::: Bet365 ::: 1/10
Powyżej 2,5 setów ::: 2,46 ::: Bet-at-home ::: 1/10


Jestem niemile zaskoczony kursami, na finał WTF. H2H Djokovic z Federerem ma 17:19. Roger pokonał w tym roku już 3 razy Djokovica i to na turniejach do 2 wygranych setów. Ja myślę, że mowy o zmęczeniu nie można aż tak mocno naciągnąć. Przez turniej przeszli jak burza, natomiast Federer musiał się wczoraj sporo napocić, ale nie trzeba daleko sięgać pamięcią by przytoczyć niektóre szlemy do 3 wygranych setów gdzie panują mordercze upały, w Londynie warunki są idealne. Do tego jest to ostatni mecz w sezonie więc zaangażowanie będzie 100% po obu stronach.
Bardziej uwierzę w to, że Federer po wczorajszych obronionych MP jeszcze bardziej uwierzy w siebie niż wcześniej. Przykład Janowicza z Winston-Salem, Klizana bodajże z Pekinu czy Kyrgiosa z Wimbledonu to tylko pojedyncze przypadki gdzie zawodnicy o krok od wylecenia z turnieju, bronią MP i grają później na niebotycznym poziomie. Podobno wiara w siebie działa cuda.
Federer uwielbia ten turniej, podobnie jak i Djokovic, dla mnie minimalnym faworytem jest tutaj Serb, ale tak na poziomie 55%-45%, a nie tak jak wskazują na to kursy.
Stawka delikatna, raczej żeby ciekawej się oglądało, bo to jest ostatni mecz ATP WORLD TOUR FINALS 2014 - Londyn!

Wynik: Walkower!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz