Strony


środa, 12 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn

Berdych T. - Cilic M.
Cilic M. ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 5:3, ale na ostatnie trzy mecze te najświeższe jest 1:2 dla Cilica w tym dwa zwycięstwa na kortach trawiastych. Liczę tutaj na zacięty mecz, bo większość ich spotkań było elektryzujących. Moim zdaniem nawierzchnia sprzyja bardziej Chorwatowi, bo jak dobrze wiemy Berdych lubi grać raczej niską, płaską piłką. Nawierzchnia w Londynie odbija piłki dość wysoko, dlatego też może to być przyczyną problemów zawodników z dobrym serwisem jak np. Raonic.

Wynik: 6:3 6:1

Djokovic N. - Wawrinka S. 
Djokovic N. 2:1 ::: 4,33 ::: Bet365 ::: 1/10
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 2,47 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wawrinka S. ::: 5,70 ::: Pinnacle ::: 1/10

Obaj zawodnicy wygrali swoje pierwsze mecze w takim samym stanie gemowym czyli 6:1 6:1. Liczę w końcu na jakiś zacięty mecz podczas tego turnieju, bo jak na razie WTF jest bez emocjonujących meczy to w tym pojedynku widzę wielką szansę na ostry i zacięty mecz.
Nawierzchnia sprzyja obu zawodnikom i jak już wcześniej pisałem Wawrinka dobrze grał rok temu podczas tego turnieju, ale zatrzymał go Rafael Nadal z którym niezwykle ciężko mu się gra. Djokovic kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, świetny moment na chwile słabości w drugim meczu grupowym. Liczę też na to, że światowy #1 zaliczy chwile dekoncentracji w tym meczu. Wawrinka już raz utarł nosa Serbowi, a ich dramatyczne mecze 5 setowe z Australian Open albo US Open chyba każdy dobrze pamięta.

Wynik: 6:3 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz