Strony


środa, 26 listopada 2014

Liga Mistrzów 2014/2015

Bayer Leverkusen - Monaco 
Bayer Leverkusen ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

Bayer przegrał ostatnio u siebie 23 marca 2013 roku, od tego czasu zaliczyli na własnym obiekcie tylko 6 remisów co jest świetnym wynikiem. Monaco poza pierwszym meczem w Champions League zwycięskim u siebie akurat z Leverkusen, gra średnio. Od 4 meczy są bez zwycięstwa.
Gospodarzom brakuje tylko punkt by awansować z 1 miejsca. Sytuacja o drugim awansie z grupy będzie niezwykle ciekawa, bo teoretycznie wszystkie pozostałe zespoły mogą jeszcze awansować do dalszej rundy. W tej grupie wszystko się może zdarzyć, a Bayer mam nadzieję, że potwierdzi swoją dominację na własnej arenie.

Wynik: 0:1

Atl. Madrid - Olympiakos Piraeus  
Atletico Madryt (-1 HA) ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

Gospodarze są niezwykle mocni na własnym terenie, a mianowicie stadionie Vincente Calderon. Na ostatnich 17 meczów u siebie w Champions League przegrali tylko raz z FC Porto w 2009 roku. Ogólnie w Lidze Mistrzów Atletico przegrało ostatnio tylko finał z Realem Madryt po bramce w 94 minucie Ramosa oraz w tym sezonie 3:2 właśnie w Grecji. Dzisiaj Diego Simeone będzie chciał zapewne zrewanżować się za tamtą wyjazdową porażke. Grecy poza własnym obiektem, nie są aż tacy mocni.

Wynik: 4:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz