Strony


sobota, 8 listopada 2014

Premier League 2014/2015

Liverpool - Chelsea
Chelsea DNB ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10

Kursy świetnie odzwierciedlają kto jest w tym meczu słusznym faworytem. Chelsea od początku sezonu spisuje się we wszystkich rozgrywkach znakomicie, czy to krajowych czy europejskich. Ostatnio co prawda zaliczyli wpadkę z Mariborem na wyjeździe 1:1, ale moim zdaniem piłkarze byli bardziej myślami o meczu z Liverpoolem niż tym z Ligi Mistrzów.
W Premier League Van Persi kolejny raz uratował remis u siebie na Old Trafford dzięki bramce strzelonej bodajże w 94 minucie. Pomimo małych wpadek, Chelsea w tym sezonie jest głównym kandydatem do końcowego triumfu w lidze, a Mourinho już nie raz pokazał na co go stać w Champions League. W klubie ma dość dużą władzę i jego letnie transfery typu Costa czy Fabregas przynoszą oczekiwane efekty. Zwycięstwo goni zwycięstwo.
Liverpool po jednym świetnym sezonie, coś czuję, że teraz znowu powrócą na dawne tory w lidze gdzie kręcili się najczęściej w okolicy środkowo-górnej części tabelki. Co prawda mają 14 punktów w lidze, ale równie dobrze np. po meczu ze Swansea mogli by mieć i 12 puntów czyli 13 miejsce w lidze, a nie 7 jak teraz. Zabezpieczam się opcją DNB, bo w meczach prestiżowych różne kuriozalne sytuacje się przydarzają, ale nie sądzę by The Blues przegrali ten mecz.

Wynik: 1:2

1 komentarz: