Strony


niedziela, 14 grudnia 2014

Premier League 2014/2015 & La Liga 2014/2015

Premier League 2014/2015: 

Manchester United - Liverpool
Manchester United ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester United -1 AH ::: 2,55 ::: Pinnacle ::: 1/10

Nie ma sensu tutaj się powtarzać co kolejkę. Różnica między United, a Liverpoolem jest taka, że Ci pierwsi są w formie, zaczęli punktować, a goście? Domyślcie się. "Red devils" grają do tego na Old Trafford gdzie jak gdzie, to o komplet punktów jest zawsze niezwykle trudno dla przeciwników.
Można sobie pisać te bajeczki o "derbach Anglii" czy tam prestiżowym meczu, ale w Premier League co kolejkę są jakieś derby czy mecze z podtekstami, a to wszystko wykreował medialny balonik który zawsze przed prestiżowymi meczami jest pompowany do granic możliwości.
Patrząc na czysto sportowe okoliczności to typ na 1 i basta!

Wynik: 3:0

Atletico Madryt - Villarreal 
Atletico Madryt ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 2/10
Atletico Madryt -1 AH ::: 2,15 ::: Pinnacle ::: 1/10

Villarreal to zespół który przede wszystkim pamiętam z sezonu gdzie zajęli 3 miejsce w La Lidze jakiś czas temu i później grali w Champions League... gdzie się skompromitowali przegrywając bodajże wszystkie mecze, a żeby było jeszcze śmiesznej to spadli do Segunda B.
W Lidze Europy grają dobrze, a nawet bardzo dobrze, ale hiszpańskie kluby mają to do siebie, że w rozgrywkach międzynarodowych "koszą" wszystkich jak leci. Ostatnio co prawda mają imponującą serię 5 meczów bez porazki w tym tylko 1 remis, ale z kim oni grali? Z zespołami znacznie słabszymi. Już taka Sevilla czy Valencia ich pokonała na wyjeździe pokrywając handicap.
A co można napisać o gospodarzach, gdzie wczoraj Barcelona straciła punkty i jest szansa na zbliżenie się do top 2? Vincente Calderon to takie Westerplatte, spodziewałem się kursu 1,30, a biorąc pod uwagę poniższe okoliczności to statystycznie jest to promocja:

Atletico Madryt - Vincente Calderon

Wynik: 0:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz