ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 2 grudnia 2014

Premier League 2014/2015

Manchester United - Stoke City 
Manchester United ::: 1,44 ::: Pinnacle ::: 2/10

Manchester United w końcu powoli wydawać by się mogło, że wychodzi z tego małego kryzysu z początku sezonu. Ostatnie mecze to 3 pewne zwycięstwa, w tym jedno na wyjeździe z Arsenalem, a ostatnie u siebie 3:0 z Hull City. Piłkarze przez te pozytywne wyniki zapewne uwierzyli w siebie, a gdzie jak gdzie to na Old Trafford "czerwone diabły" rzadko kiedy tracą komplet punktów.
Stoke City to zawsze niewygodny rywal, ale nie ma co robić z nich jakiejś potęgi, skoro to zwykli przeciętniacy z dolnej części tabeli. Ostatnio zaliczyli dwie porażki pod rząd z Liverpoolem na wyjeździe i u siebie z przedostatnim Burnley. United powoli goni czołówkę, liczę dzisiaj na kolejne pewne zwycięstwo gospodarzy, 3:1.

Wynik: 2:1

Leicester - Liverpool 
Liverpool ::: 2,11 ::: Pinnacle ::: 2/10

Liverpool jest cieniem zespołu z przed sezonu, słabo w lidze i bardzo słabo w Champions League. To jednak ostatnio po serii 5 meczów bez zwycięstwa w tym aż 4 porażki, w końcu się przełamali u siebie i wygrali 1:0 ze Stoke City. Na wyjazdach od 4 meczy bez zwycięstwa, to jednak dzisiaj grają z ostatnim w tabeli Leicester, a to jest nie lada okazja dla takiego klubu do kompletu punktów, choć z drugiej strony trzeba zauważyć, że gospodarze u siebie pokonali już w tym sezonie u siebie 5:3 Manchester United (prowadzili 1:3) czy remisowali z Arsenalem Londyn. Sam kurs zachęca na "The Reds", bo jak znam tą ligę to każda passa się kiedyś kończy.

Wynik: 1:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz