Strony


niedziela, 28 grudnia 2014

Premier League 2014/2015

Tottenham - Manchester United 
Manchester United DNB ::: 1,67 ::: Bet365 ::: 3/10

Tottenham w tym sezonie nie imponuje wynikami i pomimo ostatnich zwycięstw, przełamaniu złej passy to należy zauważyć, że pokonali ostatni w tabeli Leicester tylko 1:2 i wcześniej przedostatnie Burnley. Do tego w tym sezonie na White Hart Line nie grali z żadną mocną drużyna i dzisiaj boisko wszystko zweryfikuje jak gra naprawdę Tottenham pod wodzą Argentyńczyka Pochettino.
United gra od jakiegoś czasu bardzo dobrze, zgranie zespołu jest coraz większe, do tego powoli do składu wracają zawodnicy którzy mieli kontuzje np. Falcao. Na 8 ostatnich meczów wygrali aż 7 i tylko raz zremisowali 1:1 z Aston Villą, ale nikt w Premier League nie będzie oczekiwał od drużyn samych zwycięstw. Dziś to "czerwone diabły" są słusznym faworytem meczu, o ile celują w tym sezonie w mistrzostwo Anglii.

Wynik: 0:0

Southampton - Chelsea
Chelsea ::: 1,97 ::: Pinnacle ::: 2/10
Chelsea -1 AH ::: 2,92 ::: Pinnacle ::: 1/10

Chelsea w tym sezonie gra genialnie i to by było na jej temat, przegrali tylko 1 spotkanie pod wodzą Mourinho z Newcastle. Styl gry "The Blues" to doprowadzenie do dwubramkowej przewagi i spokojne kontrolowanie dalszej gry. Wydaje mi się, że mecz może skończyć się podobnie jak ten z 5 w tabeli West Ham United.
"Święci" spuścili mocno z tonu od kiedy to pierwszy raz przegrali 0:3 u siebie z Manchesterem City. Od tego czasu wygrali tylko ostatnio z Evertonem 3:0 który jest dołku jeszcze gorszym niż dzisiejsi gospodarze. Pokonanie 18 w tabeli Crystal Palace również nie można uważać za wielki sukces, skoro dzisiaj na Hampshire przyjeżdża lider Premier League i jeden z faworytów do wygrania Champions League w tym sezonie.

Wynik 1:1

1 komentarz:

  1. Ale dziś wyniki w Premier League, ostatnio wygrali sami faworyci, dzisiaj city z 2:0 na 2:2 z Burnley. Ciekawe jaki kurs był na remis przy 2:0, skoro przed meczem wynosił około 6,00-10,00.

    OdpowiedzUsuń