Strony


środa, 3 grudnia 2014

Premier League 2014/2015

Arsenal - Southampton 
Southampton +1 AH ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 2/10

"Święci", ale nie Ci z Bostonu nie bez powodu są w ligowej tabelce, tam gdzie są czyli na chlubnym 3 miejscu. Trener obrał taką taktykę która jak na razie przynosi oczekiwane rezultaty. Jeszcze przed meczem z Manchesterem City który co prawda przegrali u siebie aż 0:3, to ich bilans straconych bramek wynosił zaledwie 6!
Co prawda ostatnie ich dwa mecze to nie był komplet punktów, to teraz liczę w końcu na to, że się przełamią i nawet nie wykluczam tutaj zgarnięcia całej puli na Emirates Stadium przez drużynę gości.
A czemu? Wszystko przez kontuzje w Arsenalu, jest ich cała gala, od bramkarza po napastników. Brakuje chyba tylko tego, żeby wypadł im ze składu "Sanchez" czego oczywiście im nie życzę. Wygrana 2:0 z czerwona latarnią Bundesligi Borussią Dortmund wcale mnie nie przekonuje, tak samo jak skromne 0:1 z 16 WBA. Coś czuję, że Southampton rzuci się na Arsenal już od pierwszych minut, a wysokie zwycięstwo Arsenalu kompletnie mi się tutaj nie widzi.

Wynik: 1:0

Chelsea - Tottenham 
Chelsea ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 2/10

Wiecie kiedy Chelsea ostatnio przegrała? 18 sierpnia w meczu towarzyskim z Besiktasem. Mourinho & Abramowicz & "The Blues" to chyba najlepsze piłkarskie trio jakie aktualnie istnieje. Wszystko układa się po myśli "Special One", w Champions League masakra, tak samo jak w Premier League, są bezsprzecznym liderem z solidną punktową przewagą jak na ligę angielską. Kiedyś statystycy bawili się ile to Jose Mourinho stracił punktów w meczach na własnym obiekcie, naprawdę statystyki są piorunujące.
Ostatnio co prawda zaliczyli wpadkę na wyjeździe 1:1 z Sunderlandem, ale nikt nie oczekuje przecież od niego zwycięstw w każdym meczu. Myślę, że na własnym obiekcie przypieczętuje kolejne 3 punkty. Choć przeciwnik powoli podnosi się z kolan, to jednak Tottenham to Tottenham, typowy średniak jakich Chelsea w tym sezonie wciąga nosem niczym Pablo Escobar kokainę. Dzisiaj passa kogutów 3W-1L-3W powinna zakończyć się wynikiem Lose.

Wynik: 3:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz