ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Australian Open 2015

Berdych T. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10 

Szykuje się zacięty mecz, ale to Hiszpan powinien tradycyjnie wyjść z niego zwycięsko. Berdych ok... Poprawił swoją grę, zmienił trenera, wygląda naprawdę solidnie, ale sfery mentalnej to nie zmieni. Co z tego, że w finale Doha był lepszy skoro psuł piłki w najważniejszych momentach i przegrał z walecznym Davidem Ferrerem? Tutaj liczę na podobny scenariusz i Rafa który nigdy nie odpuszcza pogoni Berdycha tam gdzie jego miejsce. Nadal może i się pomęczył ze Smyczkiem, ale kto oglądał ten mecz ten wie, że to spowodowane było przez problemy zdrowotne. W pozostałych meczach swoich rywali po prostu wciągnął. H2H 3:19 zwycięstw Rafy, a te 3 zwycięstwa Czecha były pod rząd w latach 2005-2006! Ostatnie zwycięstwo Berdycha bardzo zdenerwowało gdzie to na Madryckiej hali Czech uciszał hiszpańską publiczność. Od tego czasu można powiedzieć, że Nadal zamknął buzię Berdychowi... i wygrał kolejnych 18 spotkań z rzędu. To powinno być jego 19 zwycięstwo.

Wynik: 6:2 6:0 7:6(5)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz