ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 25 stycznia 2015

La Liga 2014/2015

Valencia - Sevilla
Valencia DNB ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 3/10

Valencia to solidna paka na Mestalla, a jak im przychodzi grać prestiżowe mecze z czołówką to zaangażowanie zawodników wzrasta do 200%. Tak też było w przypadku wizyty Realu Madryt czy Barcelony.
W tym roku walka o miejsce premiowane awansem do Champions League w La Lidze jest niezwykle pasjonująca. O stawkę oprócz Atletico Madryt walczy jeszcze Valencia, Sevilla i Villarreal. Goście po serii 10 meczów bez porażki w tym 9 zwycięstw doznali ostatnio porażki 3:1 na wyjeździe z Espanyolem z okazji rozgrywek Copa del Rey. Taki mecz może podciąć im mocno morale zawodników. Odnośnie tej genialnej serii Sevilli to warto zauważyć, że oni tak naprawdę nie grali z nikim z czołówki. Same przeciętne zespoły.
Valencia u siebie na ostatnich 16 spotkań przegrała tylko raz z Barceloną po bramce w 93 minucie, dlatego też w pewnym stopniu kurs 1,62 z opcją DNB uważam za małe value.
Osłabienia:
Valencia - Barragan 18/1, Piatti 14/3
Sevilla - Reyes 8/0, Treumoulinas 10/0

Wynik: 3:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz