Strony


czwartek, 22 stycznia 2015

Puchar Hiszpanii - Copa del Rey

Espanyol - Sevilla 
Sevilla DNB ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 3/10

O Sevilli już pisałem ostatnio, są w genialnej formie. Na 10 ostatnich meczów wygrali 9 razy w tym tylko raz zremisowali. Bilans bramkowy to 23 bramki strzelone i tylko 4 stracone. W La Lidze mają jeden zaległy mecz, a jeżeli go wygrają wskakują na miejsce podium tuż pod Realem i Barceloną. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji. Nie zagra na pewno Coke 12/1.
U gospodarzy nie zagra natomiast Sanchez 17/1. Powiem tyle... Espanyolu tak naprawdę nie powinno już tutaj być, a starcie Valencii z Sevillą to by był genialny szlagier, ale tak oto w drugim meczu "nietoperze" dostały czerwoną kartkę w 14 minucie, a bramki padły dopiero pod koniec meczu w 79 i 89 minucie. W takich okolicznościach drużyna z Barcelony awansowała dalej. Ostatnio wygrali jeszcze mecz u siebie z Celtą Vigo, ale po bramce w 90 minucie. Nie lubię takich naciąganych wyników bo to tylko świadczy o formie zespołu.
Limit szczęścia został wyczerpany, dzisiaj celem Sevilli jest strzelenie bramki, a nawet kilku by mieć później łatwiej w meczu domowym. Liczę na to, że to zrobią i nie przegrają tego meczu dlatego zabezpieczam się opcją DNB.

Wynik: 3:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz