ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 27 lutego 2015

ATP Acapulco

Karlovic I. - Harrison R.
Karlovic I. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 24 gemów ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 2/10


Karlovic to gracz dość wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju w tourze, po prostu wyjątkowy. Ostatnio wygrał turniej w Delray Beach, jak na grubo ponad 30 lat to całkiem niezły wynik. Jest w dobrej formie, co podkreśla również w Acapulco. Zagrał 2 mecze i dwa razy po wygrał w 3 setach.
Harrison o wiele młodszy również pokazał się ze świetnej strony w Memphis gdzie powalczył ze zwycięzcą turnieju Nishikorim. Rayan wyeliminował tutaj już z turnieju Younga (krecz w 3 secie, może zmęczenie po finale Delray Beach?) i Dimitrova, choć Bułgar nie grał tutaj dobrze, co nie znaczy, że mamy umniejszać sukcesu Harrisona.
Ogólnie to na papierze szykuje się zacięty ponownie 3 setowy mecz, ale myślę, że nawet gdyby doszło do 3 setów to ostatecznie wyjdzie doświadczenie Karlovica. Młodsi zawodnicy często nie wiedzą co robić jak do siatki leci facet który ma około 214 cm wzrostu.

Wynik: 6:4 (0)6:7 (4)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz