Strony


sobota, 28 lutego 2015

ATP Buenos Aires & ATP Acapulco

Nadal R. - Delbonis F.
Delbonis F. +1,5 seta ::: 3,32 ::: Pinnacle ::: 1/10
Powyżej 19 gemów ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/10


Mecz dosłownie za kilka minut, ale sytuacja wygląda tak, że Delbonis gra u siebie. W tym meczu na własnej "arenie" na pewno powalczy, do tego jest to leworęczny zawodnik więc kto zna Nadala na wylot ten wie, że Hiszpan nie lubi grać z takimi zawodnikami (patrz French Open i przegrany set z Klizanem itp.).
Zakład bardziej przeciwko Nadalowi który dopiero co powoli się rozkręca. On tak naprawdę to w ostatnim czasie nie miał poważniejszego przeciwnika z czołówki ATP. Strata seta z Cuevasem, z Fogninim 2, nie wróży na pewno dobrze na ten mecz. Kurs na set okropnie wygórowany i ja w to wchodzę, bo przeciwko Nadalowi na mączce to tez nie ma sensu co obstawiać na dłuższą metę z wiadomych względów, ale w pierwszych gemach meczu liczę na dekoncentrację Hiszpana i prawdopodobną stratę seta.

Wynik: 6:1 6:1

Ferrer D. - Harrison R.
Harrison R. +1,5 seta ::: 2,52 ::: Pinnacle ::: 1/10
Powyżej 21 gemów ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 1/10


Ferrer jest spokojnie do ugryzienia zawsze. On nie ma dobrego serwisu, a wygrywa mecze tylko dzięki regularności + waleczności. Tutaj liczę na 3 setowy morderczy zacięty mecz, a kto wyjdzie z niego zwycięstwo Bóg jeden wie.
Harrison od paru sezonów gra genialnie na Indian Wells, ale w 2015 już pokazał się z dobrej strony w Memphis gdzie urwał set zwycięzcy turnieju Nishikori, a tutaj wyeliminował Karlovica i Dimitrova co na pewno budzi podziw w środowisku tenisowym. Harrison to okropnie ambitny zawodnik w tym okresie gry (patrz poprzednie sezony) i set po takim kursie to powinna być tylko formalność. Liczę na podobny mecz Ferrera jak z Tomicem, a może i nawet bardziej zacięty w 3 secie.

Wynik: 4:6 6:0 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz