poniedziałek, 23 lutego 2015

ATP Dubai

Seppi A. - Gasquet R.
Seppi A. +1,5 seta ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:4 z lat 2005-2012 więc dość dawno, ale warto podkreślić fakt, że w ostatnich 3 meczach pomiędzy nimi Seppi urwał set Francuzowi. Odnośnie Włocha to w tym roku cały czas gra dobrze, na bardzo wysokim poziomie. Co prawda ostatnio odpadł w pierwszym meczu z Berdychem w Rotterdamie, ale Czech jak dobrze wiemy zameldował się w finale którego przegrał z Wawrinką. Oczywiście Andreas urwał set w tym meczu. Richard Gasquet to oczywiście solidny zawodnik, ale w 2015 nie jest na pewno w swojej najwyższej dyspozycji i też wielką niewiadomą jest jego forma. Wygrał turniej w Montpellier, ale tam oprócz Monfilsa który nie grał jakoś wybitnie nie miał kto go sprawdzić. Jak dobrze wiemy w finale przy stanie 0:3 skreczował Jerzy Janowicz i tak oto Gasquet zapisał sobie na koncie kolejny tytuł. Nie zdziwi mnie wcale zwycięstwo w tym meczu Włocha.

Wynik: 4:6 7:6(1) 4:6