Strony


środa, 4 lutego 2015

ATP Montpellier & ATP Zagreb

ATP Montpellier: 

Janowicz J. - Paire B. 
Janowicz J. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10

Janowicz jedną nogą był już poza turniejem. Obronił z Brownem 6 match pointów, ale warto dodać, że przeciwko "Niemcowi" zawsze ciężko mu się grało i z tego co wiem to dwa razy nawet z nim przegrał. Taki mecz może go jedynie podbudować czego mieliśmy nie raz przykład w ATP.
Paire jest pod formą o czym pisałem już wczoraj. Pokonał zawodnika w pierwszej rundzie z miejsca około 170. Janowicz to jednak półka, bądź nawet dwie wyżej. Polak w tym turnieju jest namaszczony przez siły nadprzyrodzone wyciągając przegrany mecz! Na pewno to go mocno podbudowało.

Wynik: 6:2 3:6 6:3

Sousa J. - Kamke T. 
Sousa J. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:0 i dwa razy wygrał Portugalczyk po 3 setach. Warto dodać, że Panowie spotkali się już dokładnie rok temu podczas tego turnieju. Historia lubi się powtarzać i dzisiaj liczę na trzecie zwycięstwo Sousy. Joao oddał w pierwszym meczu tylko 6 gemów, natomiast Kamke stracił set z Millotem co nie przynosi mu to na pewno chluby.

Wynik: 4:6 6:4 6:3

Jaziri M. - Istomin D. 
Roger-Vasselin E. - Simon G. 
Istomin D. & Simon G. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10

Jaziri to co miał zrobić to zrobił na początku sezonu. Odniósł chyba najlepsze wyniki w karierze. Taki zawodnik z pogranicza challenger nie utrzymuje długo dobrej formy. Istomin pomimo, że początek sezonu mu nie wyszedł, to jednak teraz grają na hali gdzie nawierzchnia ewidentnie mu bardziej sprzyja. Rzadko kiedy Istomin przegrywa z takimi zawodnikami.
Roger-Vasselin jest grubo pod formą o czym już pisałem. Wczoraj męczarnie z przeciętnym Beckiem, a dzisiaj na przeciwko stanie doświadczony Simon Gilles. Co by nie mówić, zawodnik o klasę bądź dwie lepszy. Jeżeli nie dojdzie do żadnych cyrków z powodu dwóch Francuzów na korcie, to zwycięsko z tego meczu powinien wyjść Simon Gilles.

Wynik I: 6:3
Wynik II: 3:6 3:6

ATP Zagreb: 

Stakhovsky S. - Youzhny M. 
Stakhovsky S. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 1:3, ale z dość odległych lat. Warto dodać, że ich mecze były często bardzo zacięte, padły w nich tie-breaki. Ukrainiec w pierwszym meczu nie miał najmniejszych problemów by wygrać z reprezentantem gospodarzy Coricem oddając mu zaledwie 6 gemów. Jeżeli zagra na równym poziomie to powinien wyjść z tego meczu zwycięsko.
Youzhny od parunastu miesięcy jest pod formą, w pierwszej rundzie musiał nieźle się napocić by pokonać Kavcica. Panowie łamali się jak zapałki i równie dobrze dzisiaj przeciwko Sergiejowi mógłby zagrać Słoweniec. Stawiam w tym meczu po prostu na lepszą formę Ukraińca, choć nie wykluczam, że mecz może być zacięty.

Wynik: 2:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz