ATP Rio de Janeiro

Cecchinato M. - Nieminen J.
Cecchinato M. +1,5 seta ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10
Cecchinato M. ::: 2,76 ::: Pinnacle ::: 1/10

Myślę, że Włoch w tym meczu wcale nie jest bez szans. Ostatnio Luca Vanni zadziwił cały świat tenisa dochodząc do finału w Sao Paulo. Zdecydowanie młodszy Włoch Cecchinato może powalczyć w tym meczu nawet i o zwycięstwo. Clay to jego ulubiona nawierzchnia gdzie rok temu miał na niej bilans 43-16, ale poza ATP. W ATP trzy porażki, ale urwał set Seppiemu czy powalczył z Sijslingiem podczas Mastersa w Rzymie. Bardziej też tu liczę, że Nieminen odpuści. Nie wiadomo czemu przyleciał do Rio de Janeiro - KARNAWAŁ? Można tylko spekulować. Fin zamiast wybrać turniej w Marsylii na hali gdzie czuje się najlepiej, albo chociaż w Delray Beach przylatuje na "clay" gdzie nie oszukujmy się, nigdy nie był na niej jakiś dobry jak na hardzie czy hali. Do tego Jarkko jest z rocznika 1981 czyli na karku prawie 34 lata. Włoch rozegrał tutaj już dwa mecze w kwalifikacjach. Nie zdziwi mnie w tym meczu niespodzianka.

Wynik: 6:4 3:6 5:7