Strony


niedziela, 15 lutego 2015

ATP Rotterdam

Berdych T. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 3/10

Szwajcar wygrał 8 z 9 ostatnich ich pojedynków, jedynie raz w 2013 roku na Czeskiej ziemi z okazji rozgrywek Pucharu Davisa wygrał Berdych, ale jak dobrze wiemy, Tomas lubi grać dla swoich kibiców, od lat Czesi odnoszą tam sukcesy. H2H oficjalnie 5:10, ale Czech wygrywał ze "Staśkiem" dobre kilka lat temu, teraz sytuacja jest zupełnie inna.
Berdych broni tutaj punków z poprzedniego roku gdzie wygrał ten turniej, co by nie mówić o nim to w 2015 roku gra dobrze, choć podczas tego turnieju nie oszukujmy się, ale nie miał żadnego zawodnika będącego w formie oprócz Seppiego który urwał mu set. Monfils nie gra dobrze, a Simon Gilles dostał się tylko do tej części turnieju przez żenującą grę Murraya.
Wawrinka gra jak wino, im dłużej tym lepiej. W pierwszej rundzie delikatne problemy przeciwko gospodarzowi, później zacięta walka ze zwycięzcą turnieju GGL. Następnie Muller w świetnej formie i Raonic. Berdych jest w jego zasięgu, to Szwajcar powinien przynajmniej w mojej opini być delikatnym faworytem tego meczu.

Wynik: 6:4 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz