ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 1 lutego 2015

Australian Open 2015

Djokovic N. - Murray A.  
Murray A. +2,5 seta ::: 1,36 ::: Pinnacle ::: 5/10 

Osobiście przed turniejem zagrałem na zwycięstwo Murraya w Australian Open po kursie 10,49 o czym pisałem na jednym z forum. Teraz wystarczy, że zrobię surebeta i wyjdę bez względu na wynik z solidnym zyskiem. Będę kibicował Murrayowi bo od początku tego sezonu gra wyśmienicie. Co tu dużo pisać? Cierpliwy, skuteczny, dobry w defensywnie. Djokovica zna doskonale, bo grali ze sobą wiele razy. Ich mecze są niezwykle zacięte. Kurs na samo zwycięstwo Djokovica jest tutaj tylko o 0,1 wyżej, a uważam to za bardzo ryzykowany zakład, bo nie zdziwcie się jak w finale wygra Murray. Tu może paść spokojnie 5 setów, obaj zawodnicy są w świetnej formie. Andy będzie bardziej wypoczęty, bo Djokovic miał o jeden dzień mniej odpoczynku i musiał zagrać 5 setów z Wawrinką. H2H 15:8, ale Szkot już nie raz np. na Wimbledonie 0:3 bez tie-breaków potwierdził, że potrafi grać z Novakiem. On od początku ogryzał się wszystkim podobnie jak i Marin Cilic za słabe wyniki poprzedniego sezonu. Do tego zamyka usta krytykantom jego sztabu szkoleniowego (trenerka kobieta) dochodząc na dzień dobry w roku 2015 do finału wielkiego szlema. To powinien być genialny mecz, oby tylko nie rozczarował!

Wynik: 7:6(5) (4)6:7 6:3 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz