ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 12 marca 2015

ATP Indian Wells

Smyczek T. - Becker B.
Becker B. ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 2/10

Dwóch dość niewysokich zawodników którzy nie mają mocnego serwisu, lubią sobie na korcie długo poprzebijać. Tim Smyczek z polskimi korzeniami zasłynął w tym sezonie przede wszystkim w meczu z Nadalem podczas Australian Open gdzie przegrał po dramatycznym 5 setowym meczu. Poza tym nic wielkiego nie osiągnął, forma dość przeciętna żeby nie powiedzieć słaba. Becker to w tym sezonie przeciwieństwo Amerykanina. Gra dobrze od początku roku, walczy z zawodnikami z czołówki ATP, zatrzymują go jedynie czołowi tenisiści jak Nishikori, Tomic, Querrey czy Leaonardo Mayer będący w dobrej formie na początku roku. Grali ze sobą w 2010 roku w San Jose gdzie po dwóch gładkich setach 6:4 6:2 wygrał Becker mieszkający bodajże w Stanach Zjednoczonych (na Florydzie?). Jest starszy o 6 lat czyli bardziej doświadczony. W tym meczu stawiam przede wszystkim na dobrze prezentującego się Niemca.

Wynik: 6:3 7:6(4)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz